Zpět

Akce pro komunitu lidí se zrakovým znevýhodněním

Společně s Nadací O2 pomůžeme lidem se zrakovým znevýhodněním využívat digitální technologie bezpečněji. V týdnu od 20. do 24. listopadu se v České republice koná Týden pro Digitální Česko. Nebudeme u toho chybět! Připravujeme webinář kybernetické bezpečnosti, který jsme nazvali: Sebevědomě v kyberprostoru aneb Jak rozpoznat rizika a zabezpečit své účty.

Abychom účastníkům webináře dokázali přinést užitečný obsah, vyhledali jsme pana Karla Giebische, kterého známe z našich předchozích projektů. Pan Karel Giebisch je sám od narození nevidomý, ale i přes toto své znevýhodnění se stal velmi pokročilým uživatelem digitálních technologií a vyhledávaným expertem. Obsah webináře jsme s ním pečlivě konzultovali.

Digitální technologie mohou lidem se zrakovým znevýhodněním pomoct řešit každodenní situace a překážky. Naším úkolem je pomoct jim, aby je měli vždy pevně v rukou.

Těšíme se na příjemné setkání!

Foto: Petra

Máme pro vás tip!

S tématem kybernetické bezpečnosti máme bohaté zkušenosti. Nepřehlédněte náš unikátní kurz: Jak žít a přežít v kyberprostoru, který se těší velké oblibě. Dokážeme vaše zaměstnance motivovat, aby respektovali zásady kybernetické bezpečnosti a aktivně přispěli k bezpečnosti vaší organizace.

Předchozí článek Další článek