Zpět

Český rozhlas nás pozval do několika pořadů

Těší nás, že dlouhodobě dostáváme příležitosti pro mediální vystupování, díky kterým můžeme naše myšlenky a expertizu přinášet velkému publiku. Tentokrát nás do vysílání pozval Český rozhlas a moderátorka Jana Rychterová, se kterou jsme si povídali o digitálních technologiích a dovednostech.

V jednom dni jsme připravili obsah pro dva pořady: do pořadu Všudykuk Jany Rychterové, který vysílá Rádio Junior, stanice Českého rozhlasu pro děti a do pořadu Noční mikrofórum, který posluchačům pravidelně přináší Český rozhlas Dvojka. Zde budeme ve vysílání 9. 12.


Probrali jsme například, jaký vliv na nás mohou mít digitální technologie, jak je využívat užitečně a bezpečněji, nebo co je to digitální rovnováha a umělá inteligence. Potěšily nás také zapeklité dotazy dětských posluchačů!

Den s Českým rozhlasem jsme si moc užili a moderátorka Jana ho skvěle vedla. Natáčení Všudykuku se s námi účastnila také 14 letá spolumoderátorka Kristýna, která projevila velký talent.

Děkujeme za pozvání a věříme, že Český rozhlas navštívíme brzy znovu.

Máme pro vás tip!

Zajímají vás digitální technologie a vše, co k nim patří? Hledáte hosty pro svůj vzdělávací program nebo pořad? S popularizací digitálních témat máme bohaté zkušenosti. Vystupujeme v médiích i na odborných konferencích. Neváhejte nás oslovit, rádi projednáme možnosti.

Předchozí článek Další článek