Zpět

David zazářil na webináři pro budoucí koordinátory ICT

Koordinátor ICT je zpravidla vyučující, který má blízko k digitálním technologiím a pomáhá ostatním kolegům z pedagogického sboru s technologiemi smysluplně pracovat ve výuce. Samotné škole pomáhá technologie rozumně začleňovat do jejího každodenního provozu a života. Je to kormidelník, který určuje směr. Aby někdo mohl tuto pozici oficiálně vykonávat, potřebuje k tomu patřičné specializační studium. Právě v rámci takového studia probíhal webinář na témata kybernetické bezpečnosti pro budoucí koordinátory ICT. David dostal příležitost zkušeným a technicky založeným vyučujícím o tomto tématu povyprávět. Poté ho potěšila reference přímo od ředitele organizace, která studium poskytuje:

„Pan Kudrna lektoroval část našeho akreditovaného kurzu pro ICT koordinátory zaměřenou na oblast kybernetické bezpečnosti. Jeho odborné znalosti, ale také lidský přístup včetně profesionálně připravených materiálů, byly vysoce oceněny účastníky kurzu. Budeme velmi rádi, pokud s námi bude pan Kudrna i nadále spolupracovat.“Jan Krätzer, výkonný ředitel, INFRA, s. r. o.

Máme pro vás tip!

Věříme, že vás zaujme také náš zážitkový kurz o kybernetické bezpečnosti, kterému říkáme: Jak žít a přežít v kyberprostoru

Předchozí článek Další článek