Kurz: Jak najít digitální rovnováhu

Ukážeme vašim zaměstnancům, co je to digitální rovnováha. Naučíme je naplno využívat výhody digitálních technologií a potlačit jejich nežádoucí dopad na osobní produktivitu, tvořivost, pohodu a zdraví. Dotkneme se i těchto témat:

Témata kurzu: Digitální rovnováha (práce, odpočinek, spánek)

4 lekce digitální rovnováhy

  • Jak vypadá digitální rovnováha
  • Jak účinně využívat technologie při práci
  • Jak na odpočinek v digitálním věku
  • Jak svými digitálními návyky zlepšit spánek

Anotace kurzu k okopírování

Nejen kurz, ale cesta ke spokojenějšímu životu. Kurz od vzdělávací značky Kudrna Sobková otevírá dveře k efektivnímu využívání digitálních technologií, zatímco minimalizuje jejich negativní dopad na produktivitu, tvořivost, pohodu a zdraví. Ve 4 lekcích se zaměříme na to, jak dosáhnout digitální rovnováhy, jak efektivně využívat technologie v práci, jak si odpočinout v digitálním věku a jak zlepšit spánek pomocí správných digitálních návyků. Kurz nabízí praktické tipy pro zvýšení produktivity, rozvoj tvořivosti, snížení stresu a zlepšení atmosféry v pracovním prostředí. Připravte se na inspirující zážitek, který změní váš pohled na digitální technologie a pomůže vám najít tu správnou rovnováhu.

Zvýšení produktivity

Žijeme v prostředí neustálého vyrušování. Ukážeme vám, jak proměnit technologie v pomocníka a omezit jejich negativní vliv na naši produktivitu při práci.

Rozvoj tvořivosti

Tvořivost není superschopnost pro výjimečné. S trochou píle ji může trénovat a rozvíjet každý z nás. Řekneme si jak naši tvořivost ovlivňují technologie.

Snížení stresu

Neustálý přísun informací působí pocit přetížení. V důsledku toho jsme ve stresu a unavení. Poradíme, jak získat klid a mít technologie pod kontrolou.

Zlepšení atmosféry

Pokud uplatňuje principy digitální rovnováhy celý tým, může to výrazně přispět ke zlepšení atmosféry na pracovišti. Vytvoříme týmovou dohodu.

„Disciplína nám dává svobodu.“

Tomáš Baťa

5 tipů pro lepší digitální rovnováhu

Digitální rovnováha dostává kvůli e-mailu na frak. Neustálý nápor nových zpráv zaměstnanci nezřídka označují za jeden ze stresových faktorů na pracovišti. Proto jsme pro vás připravili 5 užitečných tipů pro lepší a pohodovější e-mailovou komunikaci.

Chci tipy

Co se o nás říká

„Spolupráce s Davidem a Petrou pro nás byla vždy přínosná. Mají spoustu dobrých nápadů na zajímavé vzdělávací produkty a hlavně mají vůli a houževnatost je dokončovat a realizovat. Současně mají zajímavé zkušenosti a jsou velmi tvořiví a kreativní. Komunikace i zpětná vazba byla vždy na skvělé úrovni. Již se těším na další společnou tvorbu.

Richard Prajsler
Zakladatel projektu, Ámos Vision

„David s Petrou milují svoji práci, dávají do ní kus sebe a na výsledku je to velmi znát. Sledují trendy a nenechávají si nové poznatky jen pro sebe, rádi sdílí své nápady s ostatními lidmi, rádi se inspirují a zároveň jsou rádi inspirací pro ostatní. Umí skvěle přednášet a předávat své myšlenky dál!“

Veronika Batelková
Vedoucí projektu, Zvol si info

Na co se nejčastěji ptáte

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je určen především zaměstnancům firem, státních a nestátních organizací, kteří pracují s počítačem a internetem, a kteří se chtějí naučit jak být při jejich používání efektivnější, tvořivější a v pohodě.

Kdo si může kurz objednat?

Kurz je určen všem firmám, státním i nestátním neziskovým organizacím. Pokud hledáte kurz pro své zaměstnance, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře nebo e-mailu. Kurzy realizujeme prezenčně i jako webináře. Témata i formu přizpůsobíme vašim potřebám.

Co od nás potřebujete k realizaci?

Pokud se jedná o prezenční kurz, potřebujeme odpovídající prostor s dataprojektorem a přístupem na internet. V případě webinářů od nás získáte link, který zašlete účastníkům kurzu. Vše ostatní necháte na nás.

Kolik to stojí

Vždy záleží na individuální situaci klienta, jeho speciálních očekáváních a přáních. Chápeme ale, že je pro vás důležité znát alespoň přibližné ceny pro realizaci kurzu. Proto uvádíme dvě modelové kalkulace, které jsou v praxi nejčastější:

On-line realizace

2 hodiny

30 účastníků

obvykle 6 000 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Off-line realizace

3 hodiny

20 účastníků

obvykle 17 000 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Pojďme to probrat

Chcete vědět víc? Rádi odpovíme na vaše dotazy nebo vyjasníme případné obavy. Oslovit nás můžete mailem, telefonicky i přes kontaktní formulář. Na zprávy reagujeme obratem.