Program: Digitální skillset

aneb Jak být obratnější při digitální práci

Kudrna Sobková: Digitální skillset

Připravili jsme vzdělávací program pro rozvoj digitálních dovedností, který jsme nazvali Digitální skillset. V průběhu tří týdnů a tří on-line setkání předáme vašim zaměstnancům to nejlepší z naší praxe:

Kybernetická bezpečnost

Digitální produktivita

Umělá inteligence

Plán programu

Kdo si může program objednat?

Program je vhodný pro firmy nebo neziskovky, které to s digitálním růstem myslí opravdu vážně. Díky rozsahu programu projdou vaši zaměstnanci akcelerátorem, který vaší digitální kulturu posune o kus dále. Není potřeba, aby vaši zaměstnanci měli rozsáhlé digitální zkušenosti, od toho jsme tady: pomůžeme jim vyrůst.

Proč do programu jít?

Kybernetická bezpečnost, digitální produktivita a umělá inteligence v jednom programu. Pokud přemýšlíte o zařazení programu Digitální skillset do plánu pro rozvoj zaměstnanců, je to důkaz, že si jako firma uvědomujete hrozby i příležitosti spojené s digitálními technologiemi. Nezůstaňte pozadu a dejte jasně najevo, že se nebojíte výzev.

Charakter programu nám umožní vybudovat vztahy s vašimi zaměstnanci, což je základ pro vzájemnou důvěru a otevřenost. Díky osobnímu přístupu se osmělí i ti, kdo jsou zdrženlivější.

Jak realizace programu probíhá?

Program realizujeme on-line. On-line verze je 100 % plnohodnotná a účastníky překvapíme interaktivním provedením. Je nutné, aby účastníci kurzu měli k dispozici notebooky. Jednotlivé kurzy z programu realizujeme na Google Meet s profesionální technikou.

Plán programu

Tři týdny

Nejlepší zkušenost máme s rozložením programu do třech po sobě následujících týdnů. Potkáváme se například jedno dopoledne v týdnu.

Tři setkání

Setkání bývají tři. V součtu s vaším týmem strávíme 9 hodin. Potkáváme se za využití Google Meet. Každé setkání věnujeme jinému kurzu.

Tři kurzy

Postupně zvýšíme digitální sebevědomí a předáme dovednosti z kybernetické bezpečnosti, digitální rovnováhy a umělé inteligence v praxi.

Kurzy přiřazené do programu

Kudrna Sobková: Kybernetická bezpečnost

Kurz: Kybernetická bezpečnost

Časová dotace:
3 hodiny

Realizace kurzu:
online

Naučíme vaše zaměstnance včas rozpoznat rizika kyberprostoru a nástrahy hackerů. Ukážeme užitečné fígly a pobavíme historkami, které se skutečně staly.

Hackeři si brousí zuby i na malé a střední podniky. Náš kurz výrazně zkomplikuje jejich nekalé plány.

Detail kurzu
Kudrna Sobková: Digitální produktivita

Kurz: Digitální produktivita

Časová dotace:
3 hodiny

Realizace kurzu:
online

Pomůžeme zaměstnancům pracovat digitálně chytřeji. Naučíme je, jak efektivněji pracovat s e-maily, plánovat čas, řešit pracovní úkoly nebo lépe pracovat s pozorností.

Nekupujete kurz, ale ověřený recept na vyšší digitální IQ firmy, lepší výsledky a spokojenější zaměstnance.

Detail kurzu
Kudrna Sobková: Umělá inteligence

Kurz: Umělá inteligence

Časová dotace:
3 hodiny

Realizace kurzu:
online

Proč věnovat hodiny úsilí činnostem, které můžeme mít s nástroji AI hotové raz dva? V kurzu prakticky ukazujeme možnosti i limity nástrojů jako ChatGPT, Copilot nebo Gemini, ale i jiných.

Posíláme digitální sebevědomí zaměstnanců a natrénujeme ovládání AI nástrojů.

Detail kurzu

Obvyklé kalkulace

Za 1 účastníka programu počítáme 2 000 Kč bez DPH. Pokud má tým méně než 10 účastníků, cena 20 000 Kč bez DPH je fixní. Nejvyšší kapacita pro 1 běh programu je 30 účastníků. Pokud na vaši situaci kalkulace nesedí, projednáme to.

Vzor programu 1

9 hodin celkem

10 účastníků

20 000 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Vzor programu 2

9 hodin celkem

20 účastníků

40 000 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Vzor programu 3

9 hodin celkem

30 účastníků

60 000 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Poptávky a dotazy