Zpět
GCT-baner

David je Google certifikovaný trenér! 🎉

Podělíme se s vámi o naši velkou radost. David se stal Google certifikovaným trenérem v kategorii Technology & Tools pro Česko a Slovensko! 🥳 Tento status získá jen málokdo. Hned vám povíme, co to znamená.

Google certifikovaný trenér je expert, který se specializuje na digitální technologie a vzdělávání a Google si ho vybral pro aktivní a úzkou spolupráci. Trenéři prochází pečlivým výběrem podle různých kritérií, mezi které patří:

📌 odbornost
📌 prezentační dovednosti
📌 pracovní výsledky
📌 zkušenosti
📌 vliv a dosah
📌 a taky tzv. ‘Googleyness’

To je faktor X, vášeň, energie, něco navíc. Nikdo neví, co to je, ale musí to tam být! 😀 Google certifikovaných trenérů je v Česku a Slovensku jen hrstka a na kybernetickou bezpečnost jsou dokonce pouze 2. O to větší radost z toho máme!

Google certifikovaní trenéři dostávají důvěru, že dokážou Česko a Slovensko posunout digitálně kupředu a exkluzivní podporu. Pro naše klienty to znamená, že nám společnost Google důvěřuje, nebojí se s námi spojit svůj brand a pomáhá nám dosahovat špičkových výsledků.

Hodně to pro nás znamená.
A je to také velký závazek.
Tak hurá do práce! 💪

Máme pro vás tip!

S tématem kybernetické bezpečnosti máme bohaté zkušenosti. Nepřehlédněte náš unikátní kurz: Jak žít a přežít v kyberprostoru, který se těší velké oblibě. Dokážeme vaše zaměstnance motivovat, aby respektovali zásady kybernetické bezpečnosti a aktivně přispěli k bezpečnosti vaší organizace.

Předchozí článek Další článek