Zpět

Kyberbezpečnost pro Knihovnu Ústeckého kraje

První letošní kurz na téma kybernetická bezpečnost máme hotový! 🚀 Objednala si ho Knihovna Ústeckého kraje pro své zaměstnance i pro zaměstnance dalších severských knihoven. Moc nás potěšilo, že jsme od účastníků získali v hodnocení spokojenosti 95,2 %! ♥️

V průběhu kurzu jsme si ukázali tipy a triky, jak lépe pracovat s hesly, jak automatizovat práci s nimi nebo jak odolat pokusům kyberšmejdů a metodám sociálního inženýrství. Stále totiž platí, že největší slabinou v systému je nepoučený, nezodpovědný nebo líný uživatel digitálních technologií.

Na webu slibujeme, že zaměstnance nadchneme a namotivujeme. Kurz, který zaměstnanci jen odsedí, je ztráta času i peněz. Proto naše motto zní: zážitkem k pozornosti, pozorností k pochopení a pochopením k osobní zodpovědnosti. Reakce účastníků dnešního kurzu znovu potvrdily, že se nám to daří. Takto hodnotili Davidův přístup a lektorské dovednosti:

🎯 Určitě nejlepší kurz na téma „kybernetická bezpečnost“, jaký jsem kdy absolvovala – děkuji!:)
🎯 Velmi zajímavé a perfektně prezentováno
🎯 Poučné, srozumitelné, má to spád a oceňuji úkoly a interaktivitu
🎯 Vše super, bavilo mě to
🎯 Skvělý lektor, vše jsem pochopila, zajímavé
🎯 Stručné, efektivní a hlavně praktické a zajímavé
🎯 Za mě naprostá spokojenost. Děkuji
🎯 Vše jasně vysvětleno, spousta nástrojů k vyzkoušení, děkuji 🙂
🎯 Perfektní 🙂 Jasně vysvětleno, vše bylo přínosné
🎯 a mnoho dalších reakcí!

Chcete i vy zvýšit kybernetickou bezpečnost své firmy? Pak potřebujete kurz, který lidi nudou neumoří k smrti! Rádi kurz kybernetické bezpečnosti okořeněný o zážitky a emoce zrealizujeme i pro vás a vaše zaměstnance.

Máme pro vás tip!

S tématem kybernetické bezpečnosti máme bohaté zkušenosti. Nepřehlédněte náš unikátní kurz: Jak žít a přežít v kyberprostoru, který se těší velké oblibě. Dokážeme vaše zaměstnance motivovat, aby respektovali zásady kybernetické bezpečnosti a aktivně přispěli k bezpečnosti vaší organizace.

Předchozí článek Další článek