Zpět

Vytvořili jsme interaktivní on-line kurz pro seniory

Organizaci Elpida, která se věnuje podpoře a vzdělávání seniorů, moc fandíme. Je to také náš klient, pro kterého pracujeme dlouhodobě a opakovaně. Společně jsme vytvořili ne jeden on-line kurz.

Poté, co jsme zhotovili sérii naučných on-line kurzů pro rozvoj mediální gramotnosti a odolnosti, pustili jsme se do vývoje zábavně-naučného kurzu o českých reáliích, který jsme nazvali Česko křížem krážem.

Byť se specializujeme na vzdělávání v digitálních technologiích a zvyšování digitálních dovedností, jsme také zkušení tvůrci digitálních vzdělávacích produktů a on-line kurzů. Je to přirozená součást naší práce.

Celý kurz Česko křížem krážem jsme tedy vytvořili: od nápadu, přes přípravu obsahu, tvorbu grafického ztvárnění, vývoj interaktivních částí až po kompletní nastavení a zprovoznění kurzu. Senioři v tomto kurzu nejen potrápí paměť a pobaví se, ale také se naučí ovládat rozmanité typy interaktivních prvků. Jedná se tedy o bezpečné prostředí, které poslouží k získání sebedůvěry a motivaci zkoušet další on-line kurzy z bohaté nabídky vzdělávacího portálu Elpidy, který nese jméno Elbot.

Máme pro vás tip!

Tvorbě digitálních vzdělávacích produktů a on-line kurzů se věnujeme více než 10 let. Máme mnoho spokojených klientů a referencí. Rozhodli jsme se, že budeme zkušenosti a znalosti s tvorbou sdílet. Pokud chcete vytvářet vlastní, oblíbené a funkční digitální vzdělávací materiály, ukážeme vám, jak na to. Může vám přijít vhod náš průvodcovský kurz: Jak tvořit tvořit oblíbené on-line kurzy.

Předchozí článek Další článek