Kurz: Jak tvořit oblíbené on-line kurzy

Než jsme se naučili vytvářet skutečně funkční a poutavé on-line kurzy, dalo nám to hodně práce. Rozhodli jsme se naše dovednosti a zkušenosti sdílet, abyste svůj čas ani peníze nevyhodili oknem.

Témata kurzu: Digitální vzdělávání a tvorba on-line kurzů

S tímto vám dokážeme pomoct

  • Jak na specifika on-line vzdělávání
  • Jak začít tvořit vzdělávací produkt
  • Jak dobře nastavit vzdělávací cíle
  • Jak nejlépe vybrat vzdělávací platformu
  • Jak navrhovat vzdělávací obsah
  • Jak tvořit přitažlivý vizuální obsah
  • Jak využít nástroje umělé inteligence
  • Jak připravit distribuci produktu

Anotace kurzu k okopírování

Vytvářet poutavé a efektivní on-line vzdělávání, to je řemeslo. Naučíme vás ho! Kurz od vzdělávací značky Kudrna Sobková je určen těm, kdo se chtějí stát tvůrci funkčního digitálního vzdělávání. Během 7 lekcí se seznámíte s klíčovými aspekty on-line vzdělávání, od nastavení vzdělávacích cílů, přes výběr vhodné platformy, až po design a tvorbu atraktivního obsahu. Naučíte se, jak efektivně využívat nástroje umělé inteligence pro vytváření vizuálně přitažlivých materiálů a jak strategicky připravit distribuci vašeho vzdělávacího produktu. Připravte se na cestu, která vás nejen vybaví znalostmi a praktickými dovednostmi, ale hlavně zažehne jiskru kreativity a nadšení pro možnosti digitálního vzdělávání.

Promyšlený přístup

Tvorba vzdělávacího produktu má své fáze. Ukážeme si jak postupovat krůček po krůčku, abyste ten svůj dotáhli úspěšně do konce, a především efektivně investovali čas i peníze.

Design produktu

Naučíte se vytvořit produkt, který dokáže zapůsobit na chování lidí a přimět je, aby získané znalosti přenesli do praxe. Dozvíte se, jak uplatnit základní metody designu služeb.

Přístupnost a inkluze

Dobře připravené vzdělávání je bezbariérové a na nikoho nezapomíná. Společně si ukážeme několik prvků inkluzivního designu, který povznese vaše kurzy na novou úroveň.

Marketing a distribuce

Vytvořit skvělý vzdělávací produkt je jen polovina úspěchu. Každý produkt se musí dostat ke své cílové skupině. K tomu budete potřebovat dobrý plán. Řekneme si jak na něj.

„Bez tvořivého ducha se každý podnik stane pouhou byrokracií.“

Tomáš Baťa

Jak může vypadat váš on-line kurz

Tvoříme vzdělávací produkty. Zajímá vás jak vypadá on-line kurz, ve kterém jsme uplatnili výše zmíněný přístup? Společně s organizací Elpida jsme vytvořili sérii on-line kurzů pro podporu mediální odolnosti seniorů. Museli jsme odhodit mnoho svých zvyklostí a hledat zcela nové cesty. Byl to oříšek, ale na výsledek jsme pyšní.

Chci se podívat

Co se o nás říká

„S Davidem jsme spolupracovali na vzdělávacím projektu Jsem Netvor. Já tvořil logo a David mě pomáhal směrovat pomocí skvělých a podnětných nápadů. Ačkoli byl David v roli klienta, tak mi přišlo, že spolupracuji se zkušeným Art Directorem. Nebo přinejmenším s člověkem, který má cit pro detail a překypuje netradičními nápady. Ve výsledku to byla skutečně SPOLU-práce. A tuto spolupráci s Davidem jsem si užil a věřím, že si ji užije každý.“

Tomáš Vachuda
Logotvůrce & grafik

„Petru a Davida jsem měla možnost poznat před pěti lety u společného vzdělávacího projektu. Poté se naše cesty ještě mnohokrát zkřížily a já jsem za to vždy moc ráda, protože to jsou velmi inspirativní lidé plní nápadů a chuti realizovat smysluplné projekty. Jen tak dál.“

Michala Radotínská
Projektová manažerka & lektorka

Na co se nejčastěji ptáte

Pro koho je kurz vhodný?

Jste firma, státní nebo nestátní nezisková organizace? Chcete vytvářet vlastní on-line kurzy pro své zaměstnance, klienty nebo komunikovat užitečná témata veřejnosti? Máte skvělý obsah a přemýšlíte jak mu dát formu? Kurz je určen všem zaměstnancům, kteří ve vaší organizaci začínají s tvorbou on-line vzdělávacích kurzů, a chtějí si osvojit praktické tipy jak na to.

Kdo si může kurz objednat?

Kurz je určen všem firmám, státním i nestátním neziskovým organizacím. Pokud hledáte kurz pro své zaměstnance, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře nebo e-mailu. Kurzy realizujeme prezenčně i jako webináře. Témata i formu přizpůsobíme vašim potřebám.

Co od nás potřebujete k realizaci?

Pokud se jedná o prezenční kurz, potřebujeme odpovídající prostor s dataprojektorem a přístupem na internet. V případě webinářů od nás získáte link, který zašlete účastníkům kurzu. Vše ostatní necháte na nás.

Kolik to stojí

Vždy záleží na individuální situaci klienta, jeho speciálních očekáváních a přáních. Chápeme ale, že je pro vás důležité znát alespoň přibližné ceny pro realizaci kurzu. Proto uvádíme dvě modelové kalkulace, které jsou v praxi nejčastější:

On-line realizace

2 hodiny

vhodné pro menší týmy

obvykle 8 000 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Off-line realizace

4 hodiny

vhodné pro menší týmy

obvykle 23 000 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Pojďme to probrat

Chcete vědět víc? Rádi odpovíme na vaše dotazy nebo vyjasníme případné obavy. Oslovit nás můžete mailem, telefonicky i přes kontaktní formulář. Na zprávy reagujeme obratem.