Zpět

TOP 5 projektů, na kterých právě pracujeme 💪

Tentokrát vám přinášíme přehled TOP 5 projektů, kterým v současné době věnujeme nejvíce času a energie. Nebudeme otálet a vrhneme se do jejich výčtu po hlavě!

5️⃣ Realizace kurzů

Moc nás těší zájem o naše kurzy digitálních dovedností! Děláme workshopy pro třídy, učitelské sbory, firmy nebo celá města! Takhle brzy vyrazíme do Semil, kde nám projde rukama škola, veřejnost a ještě zaměstnanci úřadu! Podobných městských balíků se rýsuje víc, pokud byste chtěli něco spáchat i u vás, spojme se.

4️⃣ Platforma Elbot

Společně s organizací Elpida, která se věnuje aktivnímu stáří a vzdělávání seniorů, tvoříme digitální platformu Elbot . Jejím cílem je nejen podpořit celoživotní učení se, ale hlavně propojovat lidi a snižovat osamocení. Lidé z Elpidy jsou pracovití, cílevědomí a milují svou práci. Společně jsme dali dohromady mj. obsah pro lepší orientaci v informačním smogu. 

3️⃣ Vzdělávací hra

Pssst! Nemůžeme zatím prozradit moc, ale dostali jsme důvěru vytvořit obsah pro hru, kterou sponzor rozpošle do všech škol. Obsah hry žákům poutavou formou přiblíží rozmanitá témata digitálního světa. Viděli jsme první návrhy grafiky a na výsledek se opravdu těšíme.

2️⃣ Pořad Českého rozhlasu

Český rozhlas a jeho tým maká na vývoji pořadu o digitálních technologiích pro mladé posluchače, který jsme navrhli! Dali jsme si jeden společný cíl: překročit hranice rádia. Myslíte, že se nám to podaří?

1️⃣ Videokurz Generace AI

Rok práce! Rok práce jsme věnovali vývoji videokurzu o revoluci, kterou do našeho života přináší umělá inteligence. Jak tuto revoluci nejen ustát, ale zužitkovat na maximum? Čemu věnovat energii a jak žít spokojený život v éře AI? Tohle všechno jsou výzvy, které generaci dnešních dětí čekají. Proto jsme jí začali říkat GeneraceAI. Chceme pomoct učitelům, aby mohli své žáky na tento technologický game changer dobře připravit. A já mám tu čest být v takto významném projektu digitálním lídrem pro školy.

Abychom videokurz co nejvíce zviditelnili směrem do škol, máme připravenou soutěž o hodnotné ceny. Na vývoj videokurzu jsme nebyli sami! Máme kolem sebe tým nadšených a talentovaných lidí. Špičkový learning design výkon podal Educasoft Solutions. Pomohli nám přední světoví odborníci. A všichni jsme v tom nechali kus sebe. Videokurz zveřejníme v březnu a už teď víme, že bude mít masivní mediální podporu. Díky za to!

Poděkování

Společně s Petrou máme poslání. Přibližovat digitální technologie lidem. Věříme, že to je cesta k tomu, aby Česko bylo prosperující a bezpečnou zemí. Děkujeme všem, kdo nám pomáhají naše poslání naplňovat! 💙

Máme pro vás tip!

Jste z neziskového sektoru? A zaujalo vás, čemu se věnujeme? Pokud hledáte cesty, jak rozvíjet digitální dovednosti vašich zaměstnanců, klientů nebo dětí, dokážeme vám s tím pomoct. Ať už jste škola, knihovna nebo jakákoliv nestátní neziskovka. Prohlédněte si naši kompletní nabídku.

Předchozí článek Další článek