Rozumíme digitálním technologiím i lidem

Tvoříme vzdělávací produkty, které zvyšují digitální dovednosti a pomáhají lidem zorientovat se v divokém digitálním světě. Ukazujeme digitální technologie jako užitečné nástroje, které si ale musíme umět držet od těla, abychom byli v bezpečí a pohodě. Nejvíce zakázek máme na kybernetickou bezpečnost, digitální rovnováhu a produktivitu, umělou inteligenci nebo problematiku dezinformací.

Co pro vás můžeme udělat

 • Tvorba kompletních on-line kurzů
 • Příprava multimediálního obsahu
 • Atraktivní zpracování vzdělávacích materiálů
 • Design a realizace vzdělávacích kampaní
 • Příprava naučného obsahu pro sociální sítě
 • Tvorba metodických materiálů
 • A další tvůrčí vzdělávací činnosti

Obvyklé modely spolupráce

Průvodce

Někdy stačí jen popostrčit. Pomůžeme záměr, který máte v šuplíku, nastartovat. Budeme průvodci na cestě při tvorbě vašeho vzdělávacího produktu. Předáme zkušenosti, ukážeme směr. A pak se můžeme odpojit. Nabízíme také kurz digitálního vzdělávání.

Dodavatel

Umíme dodat vzdělávací produkt na klíč. Ujasníme si, jaká máte očekávání, jak by měl produkt vypadat a jaký má být jeho rozsah. Poté připravíme jasnou cenovou kalkulaci a harmonogram s termíny i popsanými výstupy.

Koordinátor

Pokud při oťukávání zjistíme, že je vzdělávací produkt většího rozsahu, než bychom sami komfortně zvládli, dokážeme sestavit projektové týmy, které s jeho vývojem pomohou. Máme partnery, kterým věříme. Rádi vás s nimi seznámíme a role v projektu rozdělíme.

Jak nás vnímá komunita

„S tím, jak David a Petra přemýšlejí o vzdělávání a jeho uchopení v konkrétní situaci, jsem měl možnost se osobně seznámit a přesvědčit se tak, že to umí skvěle. V designu vzdělávacích produktů jsou nápadití a umí je nejen navrhnout a vytvořit, ale také důsledně popularizovat a zviditelnit. Umí prostě dotáhnout celý projekt do konce a poradí si přitom i s omezenými podmínkami, i s možnými riziky. Věřím, že jejich profesionalita, odhodlání a kreativita pomůže na svět nejzajímavějším vzdělávacím službám a kampaním v Česku.“

Bohumil Kartous
Autor knih No Future a Future ON!

Ocenění naší práce

Vzdělávací produkty, které jsme vytvořili nebo se kterými jsme pomáhali našim partnerům, bývají oceňovány odbornou komunitou i širokou veřejností v České republice i Evropě.

 • Cena European Cyber Security Month Award 2023 v kategorii Best Educational Material
 • 2. místo v ceně Zlatý lemur za Public Relations v kategorii Technologie
 • AFCEA Idea Award 2023 v oblasti diverzity a inkluze
 • TOP 5: Finále European Digital Skills Awards 2023
 • 3. místo v hlasování veřejnosti, cena Eduína za přínos českému vzdělávání

Co se o nás říká

„Přestože v naší organizaci máme bohatou zkušenost s přípravou vzdělávacích programů a materiálů, často zápasíme s vlastními kapacitami a omezenou schopností na naše téma nahlédnout čerstvýma očima. Právě proto je skvělé, že tu existují profesionálové jako David a Petra kteří tuto roli dokáží po všech směrech kvalitně naplnit. Ceníme si nejen schopnosti do tématu rychle proniknout a nabídnout obsahově i technicky funkční řešení, ale oceňujeme také strukturovanost a systematičnost celého procesu, kterým nás David provedl od úvodní schůzky po kompletní realizaci.“

Jaroslav Valůch
Projektový manažer, Transitions Online

„Spolupráce s Petrou a Davidem je skvělá. Oba dva jsou profesionálové, velmi pečlivě přemýšlejí o tom, co má jejich služba klientům přinést, a podle toho pak postupují a tvoří. Jejich výstupy jsou obsáhlé, plné příkladů a zajímavých nápadů. Nechali jsme si od nich zpracovat dvě analýzy a návrhy na zajímavé vzdělávací formy a obě dvě předčily naše očekávání.“

Jan Složil
Ředitel, vzdělávací společnost Santia

Kolik to stojí

Vždy záleží na individuální situaci klienta, jeho speciálních očekáváních a přáních. Chápeme ale, že je pro vás důležité znát alespoň přibližné ceny. Proto uvádíme hodinové sazby. Jak dlouho spolupráce potrvá záleží na objemu práce a domluvě. Kalkulace na zakázky většího rozsahu obvykle odvíjíme od předem schválených výstupů.

Konzultační činnost

1 hodina

1 500 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Tvorba produktů

1 hodina

1 000 Kč*

*cena bez DPH, nejsme plátci

Pojďme to probrat

Chcete vědět víc? Rádi odpovíme na vaše dotazy nebo vyjasníme případné obavy. Oslovit nás můžete mailem, telefonicky i přes kontaktní formulář. Na zprávy reagujeme obratem.