Zpět

Dělali jsme workshop pro neziskovky v sídle Googlu

Před časem nás oslovili zástupci Sdružení Via s žádostí o spolupráci. Informovali nás o připravovaném programu pro neziskové organizace, který nazvali Akcelerátor proti dezinformacím. Cílem programu je podpořit vybrané neziskové organizace a posílit jejich odolnost v kyberprostoru.

Spolupráce už přináší ovoce. Připravujeme blogové články, které mají za úkol inspirovat a motivovat management neziskovek k aktivním krokům pro zvýšení kybernetické bezpečnosti.

Zároveň poskytujeme přímou vzdělávací činnost. Realizovali jsem například celodenní workshop kybernetické bezpečnosti v prostorách pražského sídla Google.

Potěšilo nás, že účastníci workshopu chválili zábavně-naučný styl, který máme zakořeněný v DNA. Někteří nám přišli pochválit i design našich prezentací a použitý font.

Odvezli jsme si další vzdělávací příležitosti.
Děkujeme za důvěru a příjemnou atmosféru!

Foto: David v Google

Máme pro vás tip!

Poskytujeme zážitkový kurz kybernetické bezpečnosti pro zaměstnance. Říkáme mu Jak žít a přežít v kyberprostoru a lidem se líbí jeho interaktivita i užitečnost. Získáme si jejich pozornost a ve výsledku zvýšíme kybernetickou bezpečnost vaší organizace. Kdy se potkáme?!

Předchozí článek Další článek