Kurz: Umělá inteligence

aneb Jak pracovat efektivněji s nástroji AI

Kudrna Sobková: Umělá inteligence

Naučíme vaše zaměstnance pracovat s nástroji umělé inteligence (AI), díky kterým mohou dělat práci rychleji a účinněji. Takhle kurz hodnotí účastníci ve zpětných vazbách:

„Po dlouhé době opravdu přínosné školení, zejména praktická část. Mile vystupující lektor, interaktivní úkoly, zajímavé podněty do další práce. Velká spokojenost.“

„Líbila se mi konkrétnost, užitečné příklady, aplikace na pracovní prostředí, lidskost a struktura celého workshopu.“

Poptat kurz

Kdo si může kurz objednat?

Kurz je určen firmám a neziskovým organizacím všeho druhu, které si uvědomují technologické změny, které probíhají pod taktovkou AI a mají zájem je využít ve svůj prospěch. Kurz je vhodný především pro zaměstnance, kteří pracují s počítačem a internetem, ale prozatím neměli příležitost do světa AI proniknout.

Jak realizace kurzu probíhá?

Kurz umíme realizovat prezenčně nebo on-line. On-line verze je 100 % plnohodnotná a účastníky kurzů překvapuje interaktivním provedením. Pro prezenční verzi potřebujeme vhodný prostor s projektorem, případně ozvučením. Je nutné, aby účastníci kurzu měli k dispozici notebooky. On-line verzi realizujeme na Google Meet s profesionální technikou.

Anotace kurzu k okopírování

Prozkoumejte s námi fascinující svět AI (umělé inteligence). Kurz od vzdělávací značky Kudrna Sobková vám přiblíží, co se pod touto záhadnou zkratkou ukrývá. Ukážeme vám, jak můžete nástroje AI využít ve svůj prospěch při každodenní práci. Dozvíte se, jak díky nástrojům AI urychlit plnění úkolů, abyste šetřili drahocenný čas. Naučíte se také využívat AI nástroje pro tvorbu atraktivních textů, obrázků a dechberoucích videí. Zjistíte, jak je možné nástroje AI využít pro automatizaci opakovaných činností. Celý kurz je navržen tak, aby posílil vaše digitální sebevědomí, ukázal konkrétní užitek AI pro vaši práci a pomohl začít AI nástroje přirozeně využívat. Vyvrátíme společně také některé mýty a obavy. Připravte se na inspirující zážitek, který rozšíří vaše profesní dovednosti a dodá vaší práci nový digitální rozměr.

Spojíme lidskou a umělou inteligenci

S nástroji AI můžeme ušetřit až 25 % času a přitom získat až o 40 % kvalitnější výstupy. Nejlepších výsledků dosahují ti, kdo prošli dobrým kurzem. Naučíme vaše zaměstnance, jak AI nástroje zužitkovat:

Představíme chatboty (ChatGPT, Google Gemini, Microsoft Copilot) i jejich silné a slabé stránky

Vysvětlíme různé strategie pro práci s chatboty a řekneme si, jak správně tvořit zadání

Ukážeme zaměstnancům, jak pracovat s chatboty jako virtuálními kolegy

Naučíme myslet digitálně a hledat příležitosti pro (polo)automatizaci práce

Předáme naše nejlepší zkušenosti při práci s generováním textů, obrázků nebo videí

…budeme experimentovat a užijeme si také legraci!

Orientační ceník

Zbouráme předsudky

Chceme, aby lidé neměli o AI zkreslené nebo mylné představy. Protože čemu lidé nerozumí, toho se zpravidla bojí. Abychom AI dokázali využít, musíme se jí podívat pod pokličku.

Posílíme sebevědomí

Byť to málokdo přizná, lidé mívají pocit frustrace, že na AI nestačí. Mohou být zmatení, že neví, jak začít. A proto nezačnou vůbec. Zapracujeme na zvýšení sebedůvěry a uděláme první krok!

Pojmenujeme přínosy

Aby lidé získali vnitřní motivaci a začali používat nástroje AI pro svoji práci, musí chápat, jaký jim přinesou užitek. Užitek může mít rozmanité podoby. Budeme ho hledat a pojmenovávat.

„Tvořivý duch je nejcennější živel v každém podniku. Bez něj se každý podnik stane pouhou byrokracií.“ Tomáš Baťa

Natrénujeme ovládání

YouTube player

Vyhrňte si rukávy! Nejvíce se toho naučíme, když si sami zkoušíme.

Nachystali jsme si desítky praktických scénářů, kterým budeme věnovat významnou část kurzu. Díky tomu, že máme scénáře dopředu připravené, půjdeme k věci bez zbytečných průtahů.

To nejlepší z celého kurzu předáme v přehledném taháku. Součástí taháku je i 14 denní osobní plán, který zaměstnancům usnadní začít AI nástroje využívat systematicky a cíleně.

Orientační ceník

Zakládáme si na důvěryhodnosti, proto zveřejňujeme obvyklé kalkulace. Ceny bez DPH (nejsme plátci):

On-line verze

2 hodiny

8 000 Kč

On-line verze

4 hodiny

16 000 Kč

Prezenční verze

4 hodiny

30 000 Kč

Hodnocení od klientů

Gabriela Švagrová

Provozní ředitelka, Nadace Charty 77

Ve spolupráci s Davidem a Petrou jsme představili našim seniorům téma umělé inteligence. Oba dva jsou pro nás zárukou profesionality. Dokážou i odborná témata z oblasti digitální bezpečnosti a umělé inteligence vysvětlit srozumitelně, poutavě a na míru cílové skupině, což je jejich velká deviza. Nebojí se záludných otázek v rámci žhavé diskuze. Těšíme se na další spolupráci.

Dominik Lipovský

Odborný pracovník, Dům zahraniční spolupráce

Objednali jsme si workshop o kybernetické bezpečnosti umělé inteligence. David vše pojal skvělou interaktivní a diskuzní formou. Jeho prezentace měla spád a byla dobře strukturovaná, zároveň však s poklidem přijímal prostor pro dotazy nebo náhlé vstupy účastníků. Oceňuju především péči, kterou věnoval přípravě: zjišťování cílové skupiny a záměru organizátora.

Poptávky a dotazy