Tvoříme vzdělávací obsah

Umíme navrhnout a kompletně vytvořit interaktivní on-line kurzy v MOODLE i jiný vzdělávací obsah jako e-booky, infografiky, videotutoriály nebo příspěvky na sociální sítě. Nezalekneme se žádné tvůrčí práce.

Poptat spolupráci

Orientační hodinové sazby

Zakládáme si na férovosti, proto zveřejňujeme hodinové sazby pro tvůrčí práci. Typ sazby volíme dle typu a objemu práce. Kalkulace odvíjíme od předem sjednaných výstupů. Ceny jsou bez DPH (nejsme plátci):

Sazba 1

1 hodina

800 Kč

Sazba 2

1 hodina

1 000 Kč

Konzultace

1 hodina

1 500 Kč

Reference: Fakt, jo?!

S organizací Elpida, která se specializuje na práci se seniory a aktivní stárnutí, jsme vytvořili sérii on-line Fakt, jo?! Vzdělávací obsah podporuje dovednosti potřebné pro ověřování informací.

Spolutvoříme také celou vzdělávací platformu ELBOT, která využívá LMS MOODLE.

YouTube player
YouTube player

Reference: GeneraceAI

Podíleli jsme se na tvorbě atraktivního videokurzu GeneraceAI. Tento rozsáhlý digitální projekt, který finančně podpořila Česká spořitelna, přibližuje žákům 8. a 9. tříd potenciál, limity a hrozby spojené s umělou inteligencí.

Ve videokurzu se potkáte nejen s českými influencery, ale i světovými experty. Mrkněte na trailer.

Dodáme hotové nebo pomůžeme

YouTube player

Jako průvodci vás naučíme, jak si můžete vzdělávací obsah vytvářet sami

Jako dodavatelé vám dodáme hotový vzdělávací obsah na klíč, o vše se postaráme

Jako koordinátoři dáme dohromady vhodný projektový tým, který vzdělávací obsah vytvoří

Poptat spolupráci

Promyšlený vývoj

Využíváme postupy learning designu a základní metody designu služeb, abychom váš projekt dovedli do úspěšného konce.

Orientace na změnu

Zakládáme si na tom, aby vzdělávací obsah zapůsobil na chování lidí a motivoval je získané znalosti a dovednosti přenést do praxe.

Digitální inkluze

Dobře připravené vzdělávání je bezbariérové a na nikoho nezapomíná. Při tvorbě aplikujeme prvky inkluzivního přístupu.

Získáváme profesní ocenění

Vzdělávací obsah, který jsme vytvořili nebo se kterým jsme pomáhali našim partnerům, bývá oceňován odbornou komunitou i širokou veřejností v České republice i Evropě.

Cena European Cyber Security Month Award 2023 v kategorii Best Educational Material

2. místo v ceně Zlatý lemur za Public Relations v kategorii Technologie

AFCEA Idea Award 2023 v oblasti diverzity a inkluze

TOP 5 finalistů European Digital Skills Awards 2023

3. místo v hlasování veřejnosti, cena Eduína za přínos českému vzdělávání

Cena za rozvoj informačního vzdělávání od odborného pracoviště Masarykovy univerzity

Hodnocení od klientů

Richard Prajsler

Jednatel inPublic Group, zakladatel projektu Ámos Vision

Spolupráce s Davidem a Petrou pro nás byla vždy přínosná. Mají spoustu dobrých nápadů na zajímavé vzdělávací produkty a hlavně mají vůli a houževnatost je dokončovat a realizovat. Současně mají zajímavé zkušenosti a jsou velmi tvořiví a kreativní. Komunikace i zpětná vazba byla vždy na skvělé úrovni. Již se těším na další společnou tvorbu.

Jan Složil

Ředitel, Santia & SantiaX Learning

Spolupráce s Petrou a Davidem je skvělá. Oba dva jsou profesionálové, velmi pečlivě přemýšlejí o tom, co má jejich služba klientům přinést, a podle toho pak postupují a tvoří. Jejich výstupy jsou obsáhlé, plné příkladů a zajímavých nápadů. Nechali jsme si od nich zpracovat dvě analýzy a návrhy na zajímavé vzdělávací formy a obě dvě předčily naše očekávání.

Jaroslav Valůch

Projektový manažer, Transitions Online

Přestože v naší organizaci máme bohatou zkušenost s přípravou vzdělávacích programů a materiálů, často zápasíme s kapacitami a omezenou schopností na naše téma nahlédnout čerstvýma očima. Proto je skvělé, že existují profesionálové jako David a Petra kteří tuto roli dokáží po všech směrech kvalitně naplnit. Ceníme si nejen schopnosti do tématu rychle proniknout a nabídnout obsahově i technicky funkční řešení, ale také strukturovanost a systematičnost celé spolupráce

Bohumil Kartous

Autor knih No Future a Future ON!

„S tím, jak David a Petra přemýšlejí o vzdělávání a jeho uchopení v konkrétní situaci, jsem měl možnost se osobně seznámit a přesvědčit, že to umí skvěle. Při designu vzdělávacího obsahu jsou nápadití a umí je nejen navrhnout a vytvořit, ale také popularizovat a zviditelnit. Umí prostě dotáhnout celý projekt do konce a poradí si přitom i s omezenými podmínkami. Věřím, že jejich profesionalita, odhodlání a kreativita pomůže na svět nejzajímavějším vzdělávacím službám a kampaním v Česku.“

Poptávky a dotazy