Tvoříme vzdělávací obsah

Tvoříme vzdělávací obsah, který zvyšuje digitální dovednosti a pomáhá lidem zorientovat se v divokém digitálním světě. Ukazujeme digitální technologie jako užitečné nástroje, které si ale musíme umět držet od těla, abychom byli v bezpečí a pohodě. Nejvíce zakázek máme na kybernetickou bezpečnost, digitální rovnováhu a produktivitu, umělou inteligenci a mediální odolnost.

Co nabízíme

Obsah, který naučí a zabaví

Příprava a výroba kurzů v LMS

Umíme od A do Z navrhnout a vytvořit interaktivní on-line kurzy, největší zkušenost máme s LMS MOODLE.

Tvorba digitálního obsahu

Dokážeme připravit atraktivní obsah pro sociální sítě, epizody podcastu, infografiky, videa nebo jiné materiály.

Návrh vzdělávací kampaně

Pokud máte záměr, který chcete realizovat v rámci svého CSR, pomůžeme vytvořit obsahový plán a kreativní obsah.

Ostatní vzdělávací tvorba

Máme mnohaletou zkušenost s přípravou a různých typů a druhů vzdělávacího obsahu pro děti, dospělé i seniory.

Rádi ukážeme reference

Například s organizací Elpida, která se specializuje na práci se seniory a aktivní stárnutí, jsme vytvořili sérii pěti on-line kurzů pro rozvoj mediální odolnosti. Museli jsme odhodit mnoho svých zvyklostí a hledat zcela nové cesty. Byl to oříšek, ale na výsledek jsme pyšní.

To chci vidět

Nabízíme různé modely spolupráce

Model průvodce

Pomůžeme vám nastartovat vzdělávací záměr, který máte v šuplíku. Můžeme být také vašimi průvodci při tvorbě vzdělávacího produktu. Předáme vám zkušenosti a ukážeme směr. Dokážeme připravit vzdělávací program na míru a naučit vás, jak si atraktivní vzdělávací materiály připravovat sami.

Model dodavatel

Umíme vytvořit a dodat vzdělávací produkt na klíč. Společně si ujasníme, jaká máte očekávání a jaký je vzdělávací záměr produktu. Podle toho navrhneme vzdělávací obsah a možnou cestu. Připravíme férovou cenovou kalkulaci a harmonogram s termíny i popsanými výstupy, které budeme průběžně dodávat ke schválení.

Model koordinátor

Pokud při vzájemném oťukávání zjistíme, že je váš vzdělávací záměr a produkt většího rozsahu, než bychom sami komfortně zvládli, dokážeme sestavit projektové týmy, které nám s jeho vývojem pomohou. Máme partnery, kterým věříme. Rádi vás s nimi seznámíme a role v projektu rozdělíme.

Kurz pro váš tým

Chystáte se proniknout do světa digitálního vzdělávání? Nehledáte tvůrce, ale průvodce? Než jsme se naučili vytvářet funkční a poutavé on-line vzdělávání, dalo nám to hodně práce. Rozhodli jsme se naše dovednosti a zkušenosti sdílet, abyste čas ani peníze nevyhazovali oknem. Můžeme pro váš tým připravit vzdělávací program na míru, kde vás provedeme přípravou i tvorbou digitálního vzdělávacího obsahu. Ukážeme vám, jak obsah dobře navrhnout a vytvářet vizuálně poutavé výstupy. Připravte se na cestu, která vás vybaví znalostmi, praktickými dovednostmi a zažehne jiskru nadšení pro možnosti digitálního vzdělávání.

Dohlédneme na váš úspěch

Promyšlený vývoj

Využíváme postupy learning designu a základní metody designu služeb, abychom váš projekt dovedli do úspěšného konce.

Orientace na změnu

Zakládáme si na tom, aby vzdělávací obsah zapůsobil na chování lidí a motivoval je získané znalosti a dovednosti přenést do praxe.

Přístupnost a inkluze

Dobře připravené vzdělávání je bezbariérové a na nikoho nezapomíná. Při tvorbě aplikujeme prvky inkluzivního přístupu.

Marketing a distribuce

Vytvořit vzdělávací obsah je polovina úspěchu. Musí se také dostat k cílové skupině. Společně vytvoříme dobrý distribuční plán, který s tímto pomůže.

Máme skvělé ohlasy

„S tím, jak David a Petra přemýšlejí o vzdělávání a jeho uchopení v konkrétní situaci, jsem měl možnost se osobně seznámit a přesvědčit se tak, že to umí skvěle. Při designu vzdělávacích obsahů jsou nápadití a umí je nejen navrhnout a vytvořit, ale také důsledně popularizovat a zviditelnit. Umí prostě dotáhnout celý projekt do konce a poradí si přitom i s omezenými podmínkami, i s možnými riziky. Věřím, že jejich profesionalita, odhodlání a kreativita pomůže na svět nejzajímavějším vzdělávacím službám a kampaním v Česku.“

Bohumil Kartous
Autor knih No Future a Future ON!

Získáváme profesní ocenění

Vzdělávací obsah, který jsme vytvořili nebo se kterým jsme pomáhali našim partnerům, bývá oceňován odbornou komunitou i širokou veřejností v České republice i Evropě.

  • Cena European Cyber Security Month Award 2023 v kategorii Best Educational Material
  • 2. místo v ceně Zlatý lemur za Public Relations v kategorii Technologie
  • AFCEA Idea Award 2023 v oblasti diverzity a inkluze
  • TOP 5 finalistů European Digital Skills Awards 2023
  • 3. místo v hlasování veřejnosti, cena Eduína za přínos českému vzdělávání
  • Cena za rozvoj informačního vzdělávání od odborného pracoviště Masarykovy univerzity

Řídíme se etickým kodexem

Pokud při tvorbě vzdělávacího obsahu využíváme nástroje typu ChatGPT, pak platí, že je využíváme, abychom s jejich pomocí umocnili naše dovednosti, znalosti, know-how a využili dostupné technologické možnosti pro zajištění co nejvyšší kvality výstupu pro klienta.

Nikdy nevyužíváme tento nástroj pro neférové obohacení se

Nikdy nevyužíváme tento nástroj, abychom si pouze zjednodušili práci bez svědomitého a osobitého přístupu

Nikdy nevyužíváme tento nástroj, abychom odevzdali pouze jeho okopírované výstupy 1:1

Důkazy místo slibů

Jan Složil

Ředitel, Santia & SantiaX Learning, s. r. o.

Spolupráce s Petrou a Davidem je skvělá. Oba dva jsou profesionálové, velmi pečlivě přemýšlejí o tom, co má jejich služba klientům přinést, a podle toho pak postupují a tvoří. Jejich výstupy jsou obsáhlé, plné příkladů a zajímavých nápadů. Nechali jsme si od nich zpracovat dvě analýzy a návrhy na zajímavé vzdělávací formy a obě dvě předčily naše očekávání.

Richard Prajsler

Jednatel inPublic Group, s. r. o., zakladatel projektu Ámos Vision

Spolupráce s Davidem a Petrou pro nás byla vždy přínosná. Mají spoustu dobrých nápadů na zajímavé vzdělávací produkty a hlavně mají vůli a houževnatost je dokončovat a realizovat. Současně mají zajímavé zkušenosti a jsou velmi tvořiví a kreativní. Komunikace i zpětná vazba byla vždy na skvělé úrovni. Již se těším na další společnou tvorbu.

Jaroslav Valůch

Projektový manažer, Transitions Online

Přestože v naší organizaci máme bohatou zkušenost s přípravou vzdělávacích programů a materiálů, často zápasíme s vlastními kapacitami a omezenou schopností na naše téma nahlédnout čerstvýma očima. Právě proto je skvělé, že tu existují profesionálové jako David a Petra kteří tuto roli dokáží po všech směrech kvalitně naplnit. Ceníme si nejen schopnosti do tématu rychle proniknout a nabídnout obsahově i technicky funkční řešení, ale oceňujeme také strukturovanost a systematičnost celého procesu, kterým nás David provedl od úvodní schůzky po kompletní realizaci.

Kolik to stojí

Zakládáme si na důvěryhodnosti, proto zveřejňujeme hodinové sazby pro tvůrčí práci. Je to pouze orientační ukazatel. Typ sazby volíme dle charakteru a objemu práce. Cenové kalkulace odvíjíme od předem sjednaných výstupů.

Sazba 1

1 hodina

800 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Sazba 2

1 hodina

1 000 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Konzultace

1 hodina

1 500 Kč*

bez DPH, nejsme plátci

Pojďme to probrat

Rádi poradíme nebo odpovíme na dotazy. Koho z nás a jakou cestou oslovíte?