Zpět

Umělá inteligence a Saskia Burešová ve Werichově vile

S Nadací Charty 77 spolupracujeme dlouhá léta. Mezi její známé projekty patří například Konto Bariéry nebo SenSen (Senzační senioři). A už podruhé jsme dostali pozvánku do Werichovy vily, kde se konal kulturní program pro seniory. Dostali jsme příležitost zvídavým seniorům z celé republiky přiblížit pojem umělá inteligence. A musíme uznat, že si na nás publikum připravilo zapeklité dotazy!

Své vystoupení měla v programu i paní prof. MUDr. Eva Topinková, CSc., přednostka Geriatrické kliniky, která přinesla aktuální téma zdravého životního stylu v pokročilém věku. Hlavní hvězdou dne však byla dle reakcí publika paní Saskia Burešová. Televizní legenda, která se na televizních obrazovkách objevuje více než 55 let.

Bavila nás historkami z televizního průmyslu a svými oblíbenými dopisy od fanoušků. Nejvíce nás rozesmál dopis od malého kluka, který psal: „mamka říkala, že jste paní, ale byl bych radši, kdybyste byla holka“ a pokračoval: až někdy budete u nás ve městě, můžete u nás přespat… a nebojte, mamka o tom ví!

Kdybychom měli paní Burešovou charakterizovat 3 slovy, vybrali bychom svěžest, glanc a vtip.

Děkujeme za příjemný den a těšíme na viděnou!

Máme pro vás tip!

Nepřehlédněte také náš kurz umělé inteligence pro zaměstnance. Dokážeme jim tento trend nejen teoreticky přiblížit, ale také předáme řadu užitečných tipů, díky kterým mohou dělat práci zase o kousek lépe a moderněji.

Předchozí článek Další článek