Zpět

Začínáme psát blog Digitální doteky 🥳

Rozhodli jsme se psát blog Digitální doteky a otevřít naše know-how celému internetu! Na kurzech digitálního vzdělávání nám účastníci často říkají, že by rádi zůstali v kontaktu a získávali další užitečné tipy a triky pro digitální život.

Dlouho jsme odkazovali na naše sociální sítě, protože intenzivně sdílíme obsah na Instagramu nebo LinkedIn. Ale uvědomili jsme si, že na sociálních sítích musíme vše zjednodušovat, zkracovat a hlavně: že životnost obsahu je zde velmi malá. Důležitý ťukanec pro psaní blogu nám dal taky náš známý David Dirbák. David a jeho ZENI team tvoří weby a dokonale rozumí WordPressu. A my si rádi necháme poradit! Část energie, kterou jsme věnovali sociálním sítím, přesměruje na vlastní blog.

Blog Digitální doteky se věnuje technologiím a lidem. V příspěvcích ukazujeme cesty k bezpečnějšímu a vyváženějšímu digitálnímu životu. Získáte s námi postřehy, doporučení a rozmanité návody. Přikládáme rovnou i seznam nejnovějších digitálních doteků:

Digitální technologie nás obklopují. Mají rub i líc. V práci se s nimi potýkáme jako zaměstnanci, doma jako rodiče. Využívají je děti ve školním věku i senioři. Práce s nimi může být příjemná a užitečná, ale také náročná a stresující. Pomáhají nám k produktivitě, ale mohou i neblaze působit na naše zdraví. Potřebujeme si s nimi rozumět, ale zároveň je umět držet od těla. Toho všeho se budeme v našich blogových příspěvcích dotýkat.

Kudrna Sobková: Digitální doteky

Máme pro vás tip!

Jste nezisková organizace, která organizuje vzdělávací akce pro veřejnost? Máte zájem digitálně rozvíjet své zaměstnance? Připravili jsme přehlednou nabídku digitálních témat a aktivit, do kterých se můžeme pustit. Připravte se na nášup digitálního vzdělávání!

Další článek